süpermarketiniz.com'a hoşgeldiniz!

 

süpermarketiniz.com internetten market alışverişi yapmak isteyen müşterilere aracılık eden bir portaldır. Kullanıcılar,süpermarketiniz.com sitesi ve mobil uygulamaları ile market ile aynı fiyat olacak şekilde ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden siparişi verebilirler. 

Süpermarket alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek adresiniz.

Aldığınız ürünler konusunda uzman ekibimiz tarafından en tazelerinden seçilerek paketlenir ve kargolar aracılığıyla adresinize teslim edilir.

Sitemiz üzerinden markete gitmekle uğraşmadan kolayca alışveriş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Sitemizdeki fiyat ile market arasında hiçbir fark yok yani raf fiyatına evden kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

Amacımız %100 müşteri memnuniyeti! Bunu sağlamak için size en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Sizi mutlu etmek bizim en büyük mutluluğumuzdur.     

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 

Marketlerde ürün fiyatları ve stok durumları her zaman değişiyor. İhtiyacınız olan ürün markette bitmiş ya da fiyatı değişmiş olabilir. Markete giderek bununla karşılaşmak yerine sitemiz üzerinden kolayca marketler arasında dolaşıp ihtiyacınız ürünleri bulabilir ve raf fiyatlarını görebilirsiniz. Bu sayede hem boşa vakit harcamazsınız, hem markete gitmek için ulaşım derdiniz olmaz.

Ayrıca tüm alışveriş zorluklarını ortadan kaldırıyoruz.

 

  • Markete gitmek için vakit harcamaya son!
  • Engelli ve yaşlılarımız daha kolay ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
  • Bebekli ailelerimiz de kolayca alışveriş yapabilsin!
  • Trafikte ya da toplu taşıma araçlarında, market alışverişi için ulaşım sıkıntılarınıza son veriyoruz!
  • Market poşetlerini taşıma derdine son!
  • Ve bu sayede başka şehirde yaşayan ihtiyaç sahiplerine ve sevdiklerinize hediye alişveris yaparak  onları mutlu edebilirsiniz.